Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

XXXI wystawa pokonkursowa „Moja przygoda w muzeum”

W poniedziałek, 3 czerwca 2019 r., w Stajniach Książęcych w Pszczynie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum 2019” połączona z wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom konkursu. Tegoroczna wystawa przygotowana w Stajniach Książęcych otwarta będzie dla zwiedzających od  3 czerwca do  31 sierpnia 2019 r.

 

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH W KONKURSIE 

GRUPA I 5–6 LA

  • Przedszkole Publiczne nr 10 w Ćwiklicach
    Dominik Maroszek 5 l. „Pszczyński zamek” op. Celina Krajewska
    Hanna Kościelny 6 l. „Żubr – trofeum księcia” op. Izolda Szoka
    Zofia Pitura 6 l. „Sala obrazów” op. Izolda Szoka
  • Przedszkole Strumień
    Sara Czarnota 5 l. „Księżniczka Daisy” op. Renata Midura
  • Pszczyńskie Centrum Kultury
    Dominik Maroszek 5 l. „Księżna Daisy przed zamkiem” op. Bożena Ananicz
    Jakub Białas 6 l. „Lew i rycerz broniący zamku” op. Bożena Ananicz
  • Przedszkole Publiczne nr 5 Tychy
    Bartosz Kurtok 6l. „Dzieci w Muzeum Zamkowym” op. Małgorzata Banyś
    Natalia Krasucka 6 l. „Daisy w Sali lustrzanej” op. Małgorzata Banyś
    Dominik Wypych 6 l. „W zbrojowni – rycerska zbroja” op. Małgorzata Banyś
  • Niepubliczne Przedszkole Radocha Pszczyna
    Franciszek Piłot 5 l. „Rycerze w zbrojach” op. Anna Nowok
  • Niepubliczne przedszkole Pociecha Pszczyna
    Matylda Krzystolik 6 l. „Zamek” op. Justyna Krymkowska
  • Praca indywidualna
    Sara Furczyk 5 l. „Daisy przed lustrem – poranna toaleta” op. Bogusława Rudzińska

GRUPA II 7–9 LAT

  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
    Emilia Trelińska 7 lat „W zabrojowni” op. Gabriela Prusko
    Adam Pietrzyk 8 l. „Rycerz w srebrnej zbroi” op. Joanna Knapik
    Natalia Ganzel 9 l. „Trofea” op. Dorota Wiatr
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Rudołtowicach
    Alicja Anderko 9 l. „Księżna Daisy von Pless” op. Bożena Ananicz
  • Szkoła Podstawowa w Górze
    Emilia Bugajska 7 l. „W zamku” op. Katarzyna
    Zofia Bobla 8 l. „W zamku” op. Katarzyna
  • Szkoła Podstawowa nr 1 Goczałkowice-Zdrój
    Anna Guzik 8 l. „Książę na polowaniu w lasach pszczyńskich” op. Elżbieta Beczała
    Kacper Kaźmierczak 8 l. „Książę w pokoju myśliwskim” op. Elżbieta Beczała
    Natalia Morciniec 8 l. „Dzieci w strojach księżnej i księcia zwiedzają zamek” op. Elżbieta Beczała
  • Niepubliczne przedszkole Pociecha w Pszczynie
    Tomasz Indeka 7 l. „Zbrojownia” Judyta Szendzielorz
  • Przedszkole nr 1 Bieruń
    Lena Strzeżyk 7 l. „Pani na zamku” op. Barbara Kosmala

GRUPA III 10–12

  • Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie
    Magdalena Rapior 12 l. „Muzyczne impresje” op. Anna Rapior
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Rudołtowicach
    Antonina Solarska 10 l. „Pałac w Pszczynie” op. Bożena Ananicz
    Tomasz Gątarz 11 l. „Daisy i tajemniczy rycerz” op. Bożena Ananicz
  • Pszczyńskie Centrum Kultury
    Sara Szczypka 11 l. „Waza w stylu wschodnim” op. Bożena Ananicz
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Strumień
    Kinga Gola 10 l. „Makieta inspirowana komnatą cesarza” op. Krystyna Nikiel
    Martyna Siuzdak 12 l. „Makieta inspirowana komnatą cesarza” op. Krystyna Nikiel

GRUPA IV 13–15 LAT

  • Pszczyńskie Centrum Kultury
    Martyna Machoń 13 l. „Strażnik pałacu” op. Bożena Ananicz
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
    Anna Mieszczak 13 l. „Klatka schodowa” op. Aleksandra Hoczek
    Wiktoria Franke 13 l. „Książęca komnata” op. Aleksandra Hoczek
  • Vinci
    Monika Kolarczyk 14 l. „Daisy” op. Joanna Wolany

GRUPA V 16–18 LAT

  • Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” Czechowice-Dziedzice
    Paulina Hullin 18 l. „Spotkanie dwóch światów” op. Anna Kocur
    Maria Raducka 17 l. „Złota klamka” op. Anna Kocur
    Iga Potok 16 l. „Stare i nowe” op. Anna Kocur
  • Galeria sztuki MIRIAM Tychy
    Elżbieta Górecka 18 l. „W westybulu” op. Jarosław Banyś
 

 

wszystkie aktualności